ÜRÜN GRUPLARI
Ana Sayfa > Ürünler > Şap Mix
PAYLAŞ :
Şap Mix
ÜRÜN BİLGİLERİ
Tahrik : Dizel Motor Deutz 36 kw 2750 devir
Kompresör : Atlas-Copco Airtec 5.3m3 / dakika B.7 bar
Basınç ve Karıştırma Haznesi : 200 Litre net
Ses Seviyesi : 98 Db
Yakıt Tankı : 80 Lt.
Trafiğe Çıkma İzni :  80 km/h
Ağırlık : 1565
U/G/Y :  4762/1600/1700

 

 

Rety Şap Mix basınçlı hava ile şap sevkiyatı yapan makinelar grubu olarak sunulmaktadır. Şirketimizin uzun yıllardır sektörde bulunmasının tecrübesi ile kullanıcıların isteği ve gelişen teknolojilerin gereği olan her şey makinamızda Ar-ge çalışmalarıyla uygulanmaya çalışılmıştır. Müşteri isteklerini yakından bilen şirketimiz kullanıcı için gerekli bütün kolaylıklar yanında makinanın üstün performansta çalışması için gereken her şey yapılmıştır.

Kumanda panosu özel olarak geliştirilmiş olup kullanım basitleştirilmiştir. Panodaki dijital gösterge sayesinde kullanıcı makineda olacak problemleri yüzde yüz doğru olarak okuyup gerekli müdahaleyi daha hızlı ve doğru şekilde yapabilecektir. Bazı arıza çeşitleri ve muhtemel çeşitleri ekranda görülebilecektir. Böylece arıza durumlarında yetkili servise doğru bilgi verilmesi sağlanacaktır. Pano üzerinde elektronik yazılım dışında klasik lamba arıza ve çalışma sinyalleri yerini korumuştur. Kompresör havası, sevk havası ve mazot göstergesi pano üzerine taşınarak bir bütünlük sağlanmıştır.

Özel olarak dizayn edilen motor kaputu sayesinde motor maksimum hava ile soğutulmakta ayrıca radyatör tarafına konulan hareketli panjur radyatörün bakım ve temizliğini kolaylaştırmıştır.

Muadillerine göre daha güçlü motor ve kompresör sayesinde alanında iddialı olarak müşterilerinin kullanımına sunulmuştur.

CANLI DESTEK
Adınız Soyadınız
E-mail Adresiniz
Telefon Numaranız